ON-LINE KURZY

STEPNÍČEK

On-line kurz pro předškoláky
  • Má vaše dítě potíže se správním držením tužky?
  • Nerado kreslí?
  • Máte pocit, že kresba neodpovídá jeho věku?
  • Stále hledáte pracovní listy, ve kterých by si dítě mohlo trénovat potřebné dovednosti pro nástup do školy?
  • Není vám jasné, jak dítě správně rozvíjet, ale nechce se vám chodit k odborníkovi?

E-learningový grafomotorický kurz pro předškoláky poskytuje rodičům materiály pro domácí přípravu. Provádí rodiče tématem grafomotoriky. Každá lekce začíná úvodním videem, které rodiče informuje o obsahu lekce. Lekce obsahují informační texty, které vysvětlují důležitost jednotlivých úkolů. Dozvíte se například, proč je v přípravě na školu důležité rozvíjet také zrakové a sluchové vnímání nebo jakou roli hraje při rozvoji grafomotoriky hrubá motorika. Pro lepší představu jsou některé lekce doplněny instruktážními videi.

Kurz obsahuje celkem 10 lekcí, které jsou seřazeny podle obtížnosti, od nejjednodušších úkolů po složitější. 

V každé lekci naleznete tipy na aktivity, které si rodič s dítětem snadno zvládne zahrát doma nebo venku. Ke stažení získá pracovní listy nejen k procvičování kreslení, ale také k rozvoji dalších oblastí. 

Výhodou online pracovních listů je jejich dostupnost, lze je totiž stáhnout opakovaně, a tak je několikrát využít, dokud se daný úkol zcela nedaří. 

Materiály se dají využívat podle individuálních potřeb dítěte.

Dovolená

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat o celozávodní dovolené v termínech od 8. července do 12. července a od 22. července do 9. srpna 2024.

Tým PPP STEP